Українська співачка Світлана Лобода любить дивувати і епатувати публіку – так, нещодавно вона показала шанувальникам, як виспівує перед виступом, сидячи прямо на столі у відвертому вбранні.

Але крім фото в яскравих нарядах артистка також нерідко показує яскраві кадри з відпочинку і зворушливі знімки з дітьми. Так, на новому фото в своєму Instagram вона похвалилася підрослою старшою донькою Євою.

На чорно-білому знімку зображений портрет дівчинки, яка проникливо дивиться на камеру. При цьому в кадрі також видна рука самої Світлани, яка ніжно гладить доньку по щоці. На ефектному фото очі Єви здаються просто-таки бездонними.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

моя любовь.Публикация от LOBODA (@lobodaofficial)

“Моя любов”, – лаконічно підписала публікацію Лобода.

Ніжний знімок викликав бурхливе захоплення у підписників виконавиці, які називають Єву незвичайною і особливо захоплюються її мудрим поглядом.

“Яка неймовірна дівчинка”, – зазначила дружина Монатіка Ірина Демічева.

Інші користувачі мережі повністю з нею згодні.

“Боже як Єва на Вас схожа, ми теж її любимо як і Вас”, Дуже красиве фото. у Евочка такий мудрий погляд “,” Твоіі очііііііі такі “,” Які очі! дуже красива “,” Який проникливий погляд !! “,” Які очиськами “,” Чудова дівчинка “,” Яка незвичайна “,” Божечки яке диво “,” Єва дуже схожа на вас “.