Колишній чоловік популярної української співачки і солістки гурту “НеАнгели” Слави Камінської пластичний хірург Едгар Камінський, розгнівав мережу сексистським постом, в якому описав скільки коштує “ідеальна жінка”.

Так, запис він розмістив у соціальній мережі Facebook. Багато українок залишили десятки гнівних коментарів і розкритикували хірурга.

“Виходить, для створення ідеальної жінки потрібно від 10000$ і до 200 000$. Ціни залежать від смаку і погляду на красу, потреб, віку, складності операції та процедури, вихідних даних вашої обраниці. Хлопці, пам’ятайте, якщо ваша кохана дівчина постійно говорить про пластику ─ назад дороги немає. Це як автомобіль з колосальною витратою палива і який вимагає заміни масла щомісяця”, – написав хірург.

“Що за порівняння з машиною? Давайте чоловіків порівнювати з посудомийкою”, “Жахливе порівняння”, “Боже, який мерзенний пост”, “Не бачила ще більш явної об’єктивізації і сексизму в одному тексті”, “Як цинічно”, “Ще один кричущий випадок об’єктивізації жінок. Схаменіться, ми не речі, ми люди. Не потрібно нас порівнювати з автомобілями, це ж не по-людськи”, – пмшуть в мережі.