Зірковим партнером Євгена Кошового на популярному українському шоу стане головна блондинка країни.

Про це йдеться на сторінці «Студія Квартал 95».

Так, зірковою соведучою Кошового стане Оля Полякова.

«Жарти я дуже люблю, на будь-яку тему. Головне – щоб вони дійсно були дотепними. Але гроші я люблю не менше, і не бажаю їх комусь віддавати. Тому відразу попереджаю учасників «Розсміши коміка», що мене підкорити непросто. Не думайте, що я дурний. Ні-ні-ні, роботу свою добре знаю і розсмішити мене буде важко», – зазначила вона.

Уточнюється, що провідна буде провідною цілий сезон.

Як повідомлялося раніше, артистка Оля Полякова висловилася про українських зірок, які гастролюють з концертами в Російській Федерації.

Полякова додала, що сама також їздить в Росію, але тільки тому, що у неї там живе мама. На території країни-агресора вона не виступає, і це її принципова позиція.

Про це вона розповіла в інтерв’ю для журналістів.

“Не можу сказати, що не їжджу в Росію до мами. Я не їжджу туди з виступами, це моя принципова позиція, зайнята в кінці 2014 року, коли став зрозумілим масштаб того, що відбувається і не залишилося ілюзій. Мама, звичайно, частіше приїжджає в Україну, ніж я їжджу до неї”, – розповіла Полякова.

Полякова заявила, що може зрозуміти зірок, які їздять в РФ, щоб заробити гроші, так як в РФ шоу-бізнес більш розвинений і дає широкі можливості артистові. При цьому Полякова не уточнила, чи підтримує вона особисто гастролерів.