Співачка зізналася, що продюсер її сильно образив

Наталя Могилевська вперше прийшла на відеоінтерв’ю для формату YouTube, і це стало її дебютом. У програмі “2POpodcast”, ведучим якої є Потап і колишній учасник дуету “Время и Стекло”, вокаліст групи MOZGI Олексій “Позитив” Завгородній, співачка зробила особисті зізнання.

Наприклад, розповіла про складнощі співпраці з Володимиром Дантесом. Також вона в перший раз розсекретила гучну сварку з Потапом на одному з концертів “Ліги сміху”.

Артистка стала запрошеною гостею гумористичного шоу. Вона вирішила в кінці концерту виступити з серйозною вдячною промовою, але не врахувала формат і специфіку програми. Жартівливий коментар Потапа на адресу зірки вивів її з рівноваги.

“Я встала і якусь прощальну серйозну промову сказала. І на це Потап, тонко відчуваючи аудиторію, абсолютно природним чином відреагував підколкою. Ефір закінчився. Цього вже ніхто не бачив і ніхто не знає. Я підійшла до Потапа і розповіла все, що я думаю про нього, його пісні, продюсерську роботу. Не пішла на банкет, там улюблені друзі гуляли, всі пишуть: “Де ти?” А я через Потапа, через цю сварку не пішла. Я образилася. Прийшла додому, сіла і думаю: “Так, стоп! Якщо мене так ковбасить, значить я маю якесь слабке місце “. І ця ніч була поворотна для мене”, – зізналася Наталя.

“Ти б чув, що вона мені говорила! Я так здивувався”, – згадав про інцидент Потап, звертаючись до Позитива.

Після цієї історії Наталя прийняла рішення стати одним з тренерів “Ліги сміху” і почала активно практикувати жарти і працювати над почуттям гумору.

“Я завжди реагувала на тебе з побоюванням через цей твій гумор. Тому що ти хрін його знає, як мавпа з гранатою – ти пульнешь, а я не буду знати, що робити, коли вона полетить мені в голову. Зараз я дуже вдячна тобі! Для мене гумор – пін-понг, легкий, приголомшливий жанр “, – зізналася співачка реперу.