Після запальних номерів Жені Кота в шоу “Танці з зірками” всіх цікавило, чи є у нього кохана, і якщо так, то як вона ставиться до подібних номерів. Так ось, у Євгена Кота є прекрасна дружина Наташа Татаринцева.

Всы прихильники із задоволенням спостерігають за життям пари. Але нещодавно стало відомо, що дружина танцюриста полетіла на гастролі в іншу країну.

У цьому році Женя Кіт в парі з дівчиною Ксенією Мішиной став переможцем третього сезону шоу «Танці з зірками» на «1+1». Артистам приписували роман за лаштунками проекту до тих пір, поки танцюрист не вивів у світ свою красуню-дружину Наталю Татаринцеву. Виявилося, що дружина Кота теж талановита танцівниця в стилі pole dance.На днях Наталія полетіла на гастролі в Бразилію і кинула Женю Кота в Києві одного. Про це артист розповів на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши ніжне фото з коханою дружиною.

“Хоч “Танці з зірками” і закінчилися, ми все одно мало бачимося — моя Наташа зараз на гастролях в Бразилії. Сумую за тобою, крихітка”, – підписала зворушливий знімок Кіт.