22 березня у столиці відбулось щорічне вручення премії YUNA-2019. Нагороду отримують найкращі з кращих за досягнення у музиці.

Так тріумфаторами цьогорічної премії стали співачка Марув і гурт "The Hardkіss", які отримали одразу по декілька статуеток.

Найкращим співаком року було визнано Монатіка. Для виконавця ця нагорода стала знаковою. Поряд з коханим у цей відповідальний момент була і дружина співака – менеджер Монатика, Ірина.

Артист дуже довго приховував своє особисте життя і оберігав від уваги ЗМІ свою кохану і дітей. Проте зараз співак не соромиться показувати свою дружину і часто публікує її фото у себе в блозі.

А в честь отримання премії Ірина і Дмитро вперше за довгий час вийшли в світ як закохана пара. Уся увага ЗМІ та інших учасників заходу була прикута саме до цієї парочки.

Дмитро був одягнутий у своєму звичному стилі – костюм, кросівки і звичайно легендарна шапка. Ірина поряд з чоловіком виблискувала у білій сукні у грецькому стилі. Дечим вона була схожа на наречену.

Шанувальники були в захваті від побаченого, хоча знайшлись і недоброзичливці.

"Вона виглядає старше за нього, така собі, Красива пара ❤️❤️❤️, А чому одразу як тільки відома людина ,то її друга половинка мають бути наче з глянцевого журналу ? Звідки такі стереотипи ?"