Перетворення співачки просто вражає.

Всі знають, що співачка Віра Брежнєва ще й трудяга.  Зірка рік за роком ліпила з себе жінку мрії.  І в свої 37 їй є чим похвалитися.

І хейтерів у всіх вистачає.  Ті, хто любить Віру, закидають їй пластику обличчя і ін'єкції краси.  Вони вірять, що без філерів і хірургів Брежнєва б не стала такою красунею.

І от, співачка несподівано опублікувала в Instagram численний пост, в якому докладно описала, на зміни в зовнішності зважилася.  І там немає жодної згадки про пластик:

Я не брала участі в Челлендж 10 років, а зараз знайшла таку картинку в інтернеті.  Різниця в 15-16 років.  Не пам'ятаю точно, але на першому фото мені 16-17, друге фото 2015 го року, а значить мені 33. Коли ще тільки починали всі ці уколи і т.д., і я не встигла на той момент нічого спробувати.  Єдине, що робила з особою – догляд у косметолога, кислотні пілінги, мезотерапія вітамінним складом.  Тут дуже добре видно, що з носом нічого не робилося (як деякі припускають), хоча над волоссям довелося попрацювати.  І лазерна корекція зору позбавила мене від окулярів.  Шия стала вже завдяки пілатесу (в юності тягати залізо в тренажерному залі).

Така відвертість зірки надихає, адже своєї прекрасної зовнішності вона зобов'язана звичайним методам.