Українська телеведуча розповіла про улюблені beauty-засоби і базові речі свого гардероба.

Кожна жінка намагається стежити за собою, за станом шкіри і застосовує безліч косметичних засобів для того, що б уникнути появи зморшок і целюліту. А якщо ти ще й телеведуча, то ти просто зобов’язана виглядати навіть вранці, як модель з обкладинки глянцевого журналу.

У недавньому інтерв’ю, телеведуча Леся Никитюк розкрила свій головний б’юті-секрет – вона сяє, як золото, тому що втирає в шкіру золотий пил!

«У моїй косметичці завжди є кокосове масло для тіла і парфумована пудра для області декольте, – розповіла Леся Никитюк в інтерв’ю Joy. – А ще – бальзам для губ з маслами десяти видів троянд і 24-каратним золотом ».

Круто виглядати допомагає і вдало підібраний гардероб. Серед базових речей, які їздять з нею в будь-яку подорож (а тепер і катаються по Україні заради зйомок нового патріотичного тревел-шоу «Le маршрутка»): кроп-топ і будь-який костюм, які можна поєднувати між собою.

 «Ще люблю універсальні сукні« сауна-пляж-ресторан », – каже ведуча Нового каналу. – Взагалі вважаю, що образ створюють аксесуари. Люблю коли їх мінімум, але обов’язково щоб в точку».

Нагадаємо, що вже восени на Новому каналі Леся постане перед глядачами в абсолютно нових образах. По-перше, з довгим волоссям. По-друге, в незвичайних сукнях, частину яких шили спеціально для Нікітюк. Всю цю красу побачимо в шоу «Хто зверху?», «Шалена зірка» і «Хто проти блондинок?».