Відомий український телеведучий Костянтин Грубич зізнався, як вся родина заразилася коронавируса до Дня Незалежності – отримали позитивні результати тестів. Про це він повідомив 30 серпня на своїй сторінці в Facebook.

Журналіст розповів, що результати тесту він отримав 24 серпня і буде припустив, що заразитися міг в поїзді під час поїздки на Шацькі озера.

«Найбільша вірогідність зараження – поїздка в поїзді. Купували квитки як на двох в купе, а насправді зустріли там сусідів, їхали в повністю заселеному вагоні. Симптоми застуди проявилися саме через 7-8 днів після тієї поїздки», – сказав він.

Пан Грубич додав, що під час подорожі у нього, його дружини і дітей стали з’являтися ознаки нібито застуди.

«Почала дочка Влада Грубич – чотири дні сильно боліло горло і нежить. Потім захворіла дружина Світлана – горло, температура 38,2, головний біль, кашель. Син Ярослав Грубич почав кашляти, але без температури, на увазі проявився кон’юнктивіт, боліла голова. Мені два вечори було погано, температура була не вище 37,2, кашлю не було, голова боліла і спину ламало – я думав, що обпікся, поки ходив в озері по 200 метрів до глибини. Словом, ми вирішили – ГРВІ, тому перепади нічної і денної температур на Світязь досягали 20 градусів. Лікувалися по похідному: пили чай, збивали температуру, і через кілька днів все пройшло. Начебто », – розповів журналіст.

Коли вся родина повернулася до Києва, у дружини телеведучого знову піднялася температура і почався кашель. Погіршився і стан сина Ярослава. Черговий терапевт оглянув всю сім’ю і порадив здати ПЛР-тест. Грубич скористався страховкою і зробив тести собі і дочці. У нього виявився позитивний, а у дочки – негативний.

Сімейний лікар тут же викликала бригаду на будинок, щоб оперативно зробити тести також дружині Костянтина і синові. У Світлани тест підтвердив COVID-19, у сина немає.

“Найголовніше, що Світлана пішла на поправку. Себе відношу до тих, хто хворіє майже безсимптомно. Зазвичай я на головний біль, легкий кашель і невисоку разову температуру не звертаю уваги. Насправді коронавірус не вигадка і не чиясь причина збагатиться і всіх налякати. Це реальність, яка рано чи пізно торкнеться кожного. Контактів різних було багато, при цьому ні масок, ні соціальної дистанції ніхто з моїх близьких не уникав. Найвірогідніше місце зараження – в поїзді. Купували квитки як на двох в купе, а насправді зустріли там сусідів і їхали в повному вагоні. Симптоми проявилися через 7-8 днів після цієї поїздки”, – розповів Грубич.

COVID-19 підтвердили тільки в тележурналіста, зате його дочка має здати аналіз на igG (антитіла), щоб дізнатися, перехворіла раніше. У дружини і сина пана Грубича тести взяли не пізніше 30 серпня вони показали, що коронавірусна хвороба тільки у дружини.