Ведучий Нового каналу відверто розповів, що не був готовий до народження старшої доньки.

Олександр Педан одружився в дуже ранньому як для чоловіка віці – у 21. А за рік у нього вже народилася донечка. Зараз у ведучого Нового каналу і його 14-річної Лери прекрасні стосунки. Але так було не завжди. Як відверто розповідає сам Олександр Педан, до її народження він був не готовий, і перші кілька років життя доньки присвятив роботі, а не її вихованню.

"Найбільша проблема чоловіків у цьому віці – вони ще не готові до дітей, – каже ведучий Нового каналу. – До її (Лери – прим. ред.) трьох років у мене не було тієї тотальної закоханості, яка накрила потім. Хотів півдня відсипатися, а Лера стрибала по мені, відкривала мені очі: "Всталяй!" А я прикидався мертвим"

Робота, популярність, увага з боку жінок, часті роз'їзди – все це впливало і на стосунки Олександра і його дружини Інни.



"На третій рік нашого шлюбу Саша поїхав до Києва, а ми залишилися у Хмельницькому, – згадує дружина телеведучого. – Раптова слава, перші гроші – це дуже на нього вплинуло. І коли ми з'їхалися, було важко. Він жив нічним життям, багато працював, роз'їжджав, а в мене було сімейне життя з дитиною. А в Києві тоді абсолютно не було друзів".

"Стосунки з Інною часто були на межі, – говорить Олександр Педан. – Кожен раз, повертаючись додому після чергового фестивалю, доводилося адаптуватися: "У мене сім'я, дружина, дитина…" І лише після 30-ти я почав рухатися в бік Інни і Лери, підлаштовуватися під них, зрозумів, що сімейний відпочинок – це відпочинок, комфортний сім'ї, а не мені. А от син Марк у мене з'явився у 35 – це зовсім інше відчуття! Та я неймовірно вдячний Інні за те, що в мене зараз доросла донька, мій друг. Є навіть хештег для спільних фото з Лерою: #цемоядонькаанетещовиподумали"- розповів Педан
 



‡агрузка...