Регіна Тодоренко недавно презентувала свій фільм про домашнє насильство «А що я зробила, щоб допомогти?», А також вибачилася за своє некоректне висловлювання про жінок, які постраждали від чоловічої агресії.

Регіна поділилася, що після виходу фільму, їй написали безліч жінок, які знайшли в собі сили відкрити правду про пережите насильство.

«З деякими з писали жінок я навіть познайомилася, почала листуватися, дала свій номер телефону і сказала:« Якщо вам потрібна підтримка, ви можете до мене звертатися – я обов’язково щось зроблю, обов’язково вам допоможу », – каже Тодоренко.

Вона також зізналася, що теж перебувала у стосунках з агресором.

«Йому було б простіше, якби я вдома була прив’язана до батареї – тільки тоді, здається, він був би спокійний. Якось ми гуляли, і до мене підійшов шанувальник, попросив сфотографуватися. На що мій молодий чоловік забрав у хлопця телефон і витягнув пістолет – у нього було з собою зброю, – направив на нас і сказав: «Так, ти від неї відійди, а ти сюди встала швидко». Я посміхнулася і сказала, нібито все окей: «Ой, ну чого ти, перестань». І настільки було вшито в мій мозок, що «нічого страшного, це не агресія, покричить і перестане». Зараз же я думаю: «Господи, а що б зі мною стало, якби я залишилася в цих хворих відносинах?» – ділиться Регіна.