Вчора, 20 листопада, в Мережі знову з’явилася інформація нібито про смерть актриси Анастасії Заворотнюк.

Інформація про смерть Анастасії Заворотнюк поширилася після того, як в Мережі з’явилися скріншоти певного листування. Один співрозмовник стверджував, що зірка серіалу “Моя прекрасна няня” померла “годину назад”, посилаючись на те, що в тому ж центрі лікується його родич. А другий дав зрозуміти, що не може повірити в це.

Рідні хворої актриси не змогли пройти повз і гнівно відреагували на ці чутки.

На сторінці, присвяченій підтримці Заворотнюк, в соціальній мережі “Інстаграм” з’явився офіційний коментар.

“Це все за межею етики, здорового глузду і людяності. Так, люди так не роблять. Так можуть чинити тільки істоти нижчої ланки”, – висловили свою оцінку люди з оточення актриси.

Вони спростували ці дані і пообіцяли з’ясувати, хто з персоналу розпускає таку чорнуху.

“І головне – ні, це неправда! Всім небайдужим знову дякуємо за ваші молитви і добрі слова!” – звернулися до громадськості близькі Заворотнюк. На завершення свого поста вони відзначили, що передадуть цю переписку в клініку, на яку посилається інформатор.

“Дуже хочемо з’ясувати, хто з персоналу є автором цієї гидоти. У клініки прекрасна репутація, і навряд чи комусь нечистоплотному дозволять безкарно її плямувати”, – написали близькі артистки.

Відзначимо, що це вже не вперше в Мережі “поховали” Заворотнюк. Схожа ситуація була більше місяця тому. Воно й не дивно, адже близькі постійно мовчать, а статус Насті вимагає публічного пояснення.

І якщо шанувальникам нічого не говорити, вони можуть і самі придумати. Така суть людини.