Помер австралійський актор Артур Дігнам. Про це повідомляє газета The Sydney Morning Herald.

Причиною смерті артиста став серцевий напад. Йому було 80 років.

Дігнам відомий за фільмами: «Мулен Руж», «Їх поміняли тілами», «Австралія», «Мертві діти», «Дуелянти», «Дерево», «Дорога в рай», «Притулок Диявола» і «Пісня Джиммі Блексміта». Крім того, він з’являвся в серіалах «Школа розбитих сердець», «Всі святі», «Нові Месники», «Втеча з Юпітера» і «Казкар: Грецькі міфи».

Актор народився 9 вересня 1939 року на острові Лорд-Хау. Він не тільки грав у кіно, але також брав участь у безлічі театральних постановок. Його син Ніколас Гледхілл теж став актором.

Нагадаємо, 11 березня стало відомо про смерть артиста, коміка і батька Бена Стіллера Джеремі Стіллера. 92-річний актор помер з природних причин. Мати Бена Стіллера Енн Міра померла в 2015 році у віці 85 років.

Нагадаємо, на 62 році життя перестало битися серце Михайла Георгійовича Кица. На 62 році життя перестало битися серце поважного, працьовитого людини, фермера, великого життєлюбного оптиміста – жителя с. Товтри, депутата сільської ради Михайла Георгійовича Кица. Він мав хронічні захворювання, які погіршив вірус COVID-19.