72-річна зірка оскароносної стрічки “Вогненні колісниці” помер в Австрії. Весь останній тиждень погіршувався стан його здоров’я. Бен Крос пішов з життя 18 серпня в Відні.

Сумну звістку повідомила його дочка Лорен на сторінці в Фейсбуці, а згодом і видання The Associated Press. Актор хворів певний час, а протягом останнього тижня його стан значно погіршився.

Повідомляється, що недавно він закінчив зйомки у фільмі Диявольське світло, а в цьому році його можна буде побачити в ролі головного героя стрічки “Останній лист від твого коханця”.

У Бена Кроса залишилися дружина, двоє дітей і троє онуків.

Мені дуже боляче розповідати вам про те, що дорогий батько помер кілька годин тому. Скоро про його смерть напишуть в пресі, але я хотіла, щоб ви, його найвідданіші друзі і фани, спочатку почули про це від нас. Дякую за вашу підтримку протягом багатьох років. Йому дуже подобалося спілкуватися з вами, – повідомила його дочка.

За всю кар’єру актор знявся в 104 проектах, в тому числі у фільмах “Зоряний шлях” і “Спартак”. Однак, найбільшу популярність приніс йому фільм режисера Х’ю Гадсона “Вогненні колісниці”. Там Бен зіграв роль британського олімпійського чемпіона Гарольда Абрахамса. Стрічка отримала чотири премії Оскар, три BAFTA і дві премії Каннського кінофестивалю.

Також велику популярність актор отримав після зйомок у фільмі “Темний лицар”. Бен Крос взяв участь в ряді серіалів, таких як “Байки зі склепу”, “Сутінкова зона”, “Похмурі тіні”.