Ще кілька місяців тому Ані Лорак підтвердила, що зустрічається з 26-річним Єгором Глібом, розмістивши в мережі ніжне фото з ним. Але коментувати свої стосунки співачка не поспішала. Лише днями вона дала перший коментар, в якому не приховувала почуттів до молодого коханого. Ані зізналася, що тепер більше часу проводить вдома, адже там її завжди чекає кохана людина.

“Тепер не затримуюся на гучних вечірках. Завжди пам’ятаю про те, що треба швиденько бігти додому, адже зустрічати світанок треба з улюбленими людьми. А кохана людина завжди зі мною”, – зізналася Ані Лорак. Єгор Гліб поки що свої відносини із зіркою вважає за краще не коментувати.

Нагадаємо, нова кохана колишнього чоловіка Ані Лорак Мурата Налчаджиоглу потрапила в скандал. Анкету Саміі Ахметової розкопали на європейському сайті екскорт-послуг і звинуватили в тому, що вона займалася «полуничкою» за гроші. Новина миттю розліталася по ЗМІ. Спочатку дівчина не реагувала на чутки про неї, але її терпінню прийшов кінець. У коментарі ТСН вона спростувала небилиці про свою персону і заявила, що її шантажують.