Віктор Павлік у Трускавці (Львівська область) дав перший концерт після смерті свого сина Павла Павліка. Про це пише Depo.Львів.

В день виступу він поспілкувався з фанатами на площі біля бювету.

Співак з’явився весь у чорному у супроводі Катерини Репяхової, яка виконує роль його директора та дружини. Пара вийшла з території одного з санаторіїв і пішла у напрямку бювету. Жінки, які в цей час сиділи на лавках впізнали його і почали активно обговорювати Павліка згадуючи деякі моменти його особистого життя.

Після того як співак підійшов до місця зустрічі з фанатами він сфотографувався з кількома з них, а після цього звернувся до людей з закликом прийти на концерт і бажав усім здоров’я.

Після цього Павлік дуже гарно і чуттєво виконав пісню “Чорнобривці”.

Наостанок він знову побажав всім здоров’я, відмовився фотографуватися з іншими фанатками і пішов разом з Репяховою до автомобіля.

Нагадаємо, 7 серпня після тривалої хвороби пішов з життя 21-річний син Віктора Павліка – Павло.

Останні дні 21-річний син українського співака провів у госпісі в Одесі. Зірковий батько Павла Павліка прокоментував трагедію у соцмережі і побажав сину “спочивати з миром”. Його молода дружина Катерина Реп’яхова зі свого боку написала в Instagram, що “не може підібрати слів від болю”.