Марина Боржемська, колишня дружина В’ячеслава Узелкова, після розлучення з боксером зажила новим життям. Марина активно займається своєю кар’єрою на телебаченні, в якості тренера проекту “Зважені та щасливі”.

Боржемська дуже сильно змінилася після розлучення і стала більш впевненою в собі. В одному з останніх інтерв’ю Марина навіть заявляла, що вже готова до нових відносин.

А поки чоловіки стають в чергу за серцем прекрасної Марини Боржемської, вона разом з молодшою ​​сестрою Емілією, влаштувала собі Римські канікули і вирушила в сонячну Італію.

Знімками з уїкенду фітнес-тренер поділилася у себе в блозі і присвятила своїй сестрі зворушливу публікацію.

“Мені здається, таких смачних, хвилюючих і прекрасних вихідних у мене ще не було🙈 Рим – неймовірний😍🔥 Стільки краси просто неможливо охопити поглядом🙌 ці вулички, ці закохані пари різного віку, які мило тримаються за руки. Стільки усмішок і щастя !! ! мені здається, – цих емоцій мені вистачить на цілий рік! 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Мне кажется, таких вкусных, волнующих и прекрасных выходных у меня ещё не было🙈 Рим – потрясающий😍🔥 Столько красоты просто невозможно окутать взглядом🙌 эти улочки, эти влюбленные пары всех возрастов, которые мило держаться за руки. Столько улыбок и счастья!!! Мне кажется, – этих эмоций мне хватит на целый год! . Но, главное, – это моя любимая @emilia.borzhemsky , моя младшая сестра, без которой бы не состоялась эта поездка! Благодарю тебя за тебя и за этот великолепный подарок! Я так благодарна за каждую минутку, проведённую с тобой вместе! Люблю❤️ Ну, а сегодня, – ещё один невероятный день настоящих приключений💫 . Кто бывал в Риме, что запомнилось больше всего? . #приключениявРиме #римскиеканикулы #боржемскаямарина #путешествие #отдых #выходныевриме #вкусныйотдых #восторг #счастьеесть #любимаясестра

Публикация от Боржемская Марина (@uzelkova.marina)


.
Але, головне, – це моя улюблена @ emilia.borzhemsky, моя молодша сестра, без якої б не відбулася ця поїздка! Дякую тобі за тебе і за цей чудовий подарунок! Я так вдячна за кожну хвилину, проведену з тобою разом! Люблю❤️ Ну, а сьогодні, – ще один неймовірний день справжніх пригод💫 “, – написала Марина.

Шанувальники ж зірки подарували їй та її сестрі безліч компліментів.