Переможниця 9 сезону реаліті «Холостяк» Даша Квіткова через півроку після фіналу чесно розповіла, навіщо насправді пішла на проект.

Переможницею 9 сезону романтичного реаліті-шоу “Холостяк” на СТБ стала чарівна киянка Дарина. Шанувальникам проекту вона сподобалася з першого епізоду і багато хто був упевнений, що фінальну троянду Добринін вручить саме Квітковій. Так і сталося! Тепер пара живе разом, публікує милі селфі в Instagram і підкидає гарячі теми для обговорення.

А недавно, Даша Квіткова вперше розповіла, чому насправді пішла на проект. Що спонукало дівчину взяти участь в телевізійному реаліті, читай далі в матеріалі.

“Це була авантюра – я посперечалася. Все було так: дивилися з дружиною свого брата “Холостяк”. Якраз була серія, в якій розповідали, що в черговий раз не склалося пара. Я засмутилася, як шкода, що пройшовши такий довгий шлях, їм не вдалося зберегти стосунки. “Ось якби я пішла, у мене було б все круто”, – сказала я. На що мені відповіла дружина брата “Сходи, спробуй, а то тільки й говориш”. Ось так все і сталося “, – каже Квіткова.