Ганна Завгородня є найкращою подругою Насті Каменських, дівчата дуже часто з’являються разом на публічних заходах, а після викладають спільні фото на своїх сторінках у соціальних мережах

Більш того, Каменських часто з’являється в одязі від бренду Анни Завгородньої, яка є дизайнером.

Так, цього разу дружина Олексія-знаменитого соліста “Время и Стекло”, яка активно займається просуванням Instagram-сторінки, на цей раз порадувала користувачів жаркими превью з пікантної фотосесії.

Не секрет, що Ана часто радую публіку милими знімками, а також розбурхує мережу відвертими фото. Цього разу, наприклад, дівчина вразила пікантними нарядами з відпочинку, куди вирушила разом з чоловіком, найкращою подругою — Настею Каменських і її чоловіком.

Примітно, що під попереднім фото зірки від коментаря не втримався сам Потап, спровокувавши тим самим розмови про вагітність.

Користувачі мережі не залишилися байдужі до представленого кадру: “Аничка з річницею вас будьте раді”, “Ти бананчик він полуничка.. Хтось сказав мені, що твій новий хлопець…….””Дорога Анюта і Льоша!Я вітаю з річницею,це ваш день!!! Будь ласка проведіть цей день разом”, “красиві Об’єднані”, “Вітаю з річницею”, ” вітаю Вас і бажаю Аня вам ,щоб Ви частіше бачили чоловіка вдома “, “з річницею красені! “, – написали користувачі.