Головний герой шостого сезону популярного шоу “Холостяк” Іраклі Макацарія обрадував прихильниць несподіваною фотосесією.

У своєму Instagram-акаунті блогер і бізнесмен опублікував знімок, на якому зображений з дитиною на руках.

34-річний холостяк продовжує залишатися відомим дамським угодником, якого поки нікому не вдається затягнути під вінець. Втім, схоже, Іраклі Макацарія дав надію своїм численним шанувальницям, натякнувши на те, що скоро буде готовий до кардинальних змін в особистому житті. Макацарія розповів, що став частиною українського фотопроекту, саме тому і з’явився в такому незвичайному для себе образі.

На чорно-білому знімку Іраклі відображений в злегка розстебнутій сорочці і стильних підтяжках, його обличчя напружене, що не дивно, адже в руках холостяк тримає чудову дитину в білій, мереживній сукні і з бантом на голові. Фотографія створює якесь відчуття незручності: помітно, що процес кошторису всіх дійових осіб, зображених на ній. На щастя, Макацарія справлявся з “батьківськими” обов’язками не поодинці: на одному з фото помітно, що йому допомагає невідома дівчина.“Історія про те, як я теоретично побував татом. Зовсім скоро поділюся з вами знімками зі зйомки” Батьки-теоретики “для журналу. Де б знайти ту саму, яка нарешті і мені подарує дитину?”, – задався питанням холостяк в підписом під фото.

Багато шанувальників бізнесмена всерйоз задалися питанням, чи не пов’язана участь в даній фотосесії з тим, що Іраклі все ж вирішив, нарешті, взятися за голову. Втім, судячи з усього, він давно не проти це зробити. У шостому сезоні шоу “Холостяк” він вибрав дівчину, пара зійшлася, проте незабаром після цього розпалася. Це зовсім не означає, що Іраклі подобається жити в одному.

#Президент почуй нас!