Першим чоловіком Анастасії Заворотнюк був німецький бізнесмен Олаф Шварцкопф. Цей шлюб довго не протривав, вже через рік після весілля подружжя розійшлося.

Однак Олаф досі зберігає в своєму серці теплі почуття до своєї колишньої обраниці. І зараз, коли актриса бореться з тяжкою хворобою, Олаф готовий простягнути їй руку допомоги.

Шварцкопф не приховує, що полюбив майбутню зірку серіалу «Моя прекрасна няня» з першого погляду. «Після першої зустрічі ми зустріли новий рік разом».

Шварцкопф фіксував на відео кожен момент їхнього сімейного життя. У нього зберігся великий архів відеозаписів, що відобразив юні роки Анастасії.

В даний час Олаф Шварцкопф живе в Магнітогорську. Він так і не зміг влаштувати своє особисте життя. Бізнесмен зізнався, що намагався налагодити стосунки з колишньою дружиною і нагадав про себе в соціальній мережі. Але зірка не захотіла продовжити спілкування.

Як зазначив Шварцкопф, Анастасія була і назавжди залишиться головною жінкою в його житті. «Мені хочеться хоча б побічно підтримати її. Я знаю, що вона сильна людина. Я не хочу, щоб її маленька дочка росла без мами », – зазначив колишній чоловік зірки в фіналі програми.

#ПрезидентПочуйНас