Відома українська співачка Віра Брежнєва, яка вже давно живе і працює в Росії, постійно публікує в Мережі подробиці свого життя.

Співачка, як відомо, завжди демонструє прекрасний стиль, навіть не потребуючи сторонньої допомоги. 37-річна співачка чудово виглядає завжди і скрізь, і намагається показати, що бути красивою – легко.

При цьому оригінальність образів Брежнєвої в тому, що вона намагається підбирати вбрання, в яких наголос робиться саме на елегантність, але з невеликою нотою сексуальності.

Як відомо, зовсім нещодавно артистка представляла наряд з лінійки дизайнера Alessandra Rich на Тижні моди в Парижі. Співачка дефілювала по подіуму в елегантному шовковому міні-сукні, прикрашеній пишним і прозорим чорним шлейфом. А в цей раз вона вирішила епатувати публіку стильним фото в абсолютно новому для себе образі.

«Я обожнюю цей день !!! Саме 8го Березня для мене настає весна 🌸 тому що розпускаються найкрасивіші квіти у вигляді посмішок наших дівчаток, дівчат, жінок , мам, бабусь ! 🌷День тотальної уваги чоловіків 🥰 і нам це так приємно!! На концертах перед однією піснею я завжди кажу : Я хочу, щоб всі дівчата світу були щасливі!! ( а ми відчуваємо себе дівчатками в будь-якому віці ). І нехай поруч буде той, хто скаже вам «Пам'ятай, в тебе я є» ❤️ Любові вам, мої милі дівчатка 💙💚💛🧡❤️💜», – написала Брежнєва під новим фото.

 
 
 

 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 

 

 

Я обожаю этот день !!! Именно 8го Марта для меня наступает весна 🌸 потому что распускаются самые красивые цветы в виде улыбок наших девочек, девушек, женщин , мам, бабушек ! 🌷День тотального внимания мужчин 🥰 и нам это так приятно!! На концертах перед одной песней я всегда говорю : Я хочу, чтобы все девочки мира были счастливы!! ( а мы чувствуем себя девочками в любом возрасте ). И пусть рядом будет тот, кто скажет вам «Помни, у тебя я есть» ❤️ Любви вам, мои милые девочки 💙💚💛🧡❤️💜 #девочкамоя

Публикация от Vera Brezhneva (@ververa)

 

Шанувальники ж прийшли в захват від побаченого на відео наряду і буквально засипали Брежнєву різними компліментами, зазначивши стрункість фігури 37-річної зірки.