Співачка Тіна Кароль прийшла в студію ранкового шоу «Сніданок на 1 + 1» на каналі 1 + 1 разом з сином Веніаміном.

Сьогодні, 25 жовтня, українська співачка Тіна Кароль презентувала свій новий хіт під назвою «Іди на життя». Артистка представила нову композицію в ефірі ранкового шоу «Сніданок на 1 + 1», куди прийшла разом зі своїм 10-річним сином Веніаміном Огіром. Хлопчик прилетів з Лондона, де живе і вчиться в приватній школі, до своєї зоряної матусі на невеликий період часу, тому Кароль намагається весь свій час проводити з ним. Навіть, якщо воно перетинається з роботою.

У прямому ефірі Кароль підняла важливу проблему про те, чому потрібно залучати дітей до соціальних проектів. Напередодні вона особисто разом з сином Веніаміном їздила до Львова, щоб передати допомогу онколікарні від свого фонду «Полюс тяжіння».

Відзначимо, Веня з’явився в програмі в картатій сорочці, смарагдовому кардигані, світлих штанах і черевиках. Як завжди, акуратно підстрижений і усміхнений. Тіна ж блищала в яскраво-червоній сукні і жовтих човниках. Співачка зробила собі класичну голлівудську укладку і свій фірмовий мейк-ап.

Нагадаємо, що Веніамін Огір – єдина дитина Тіни Кароль. Його батько, Євген Огір, раптово помер від раку в 2013 році. Хлопчик є його копією.

Як ми вже писали, 10-річний Веня живе і вчиться в Лондоні (Великобританія). Хлопчик вже чудово розмовляє на англійської мові. Той став для нього майже рідною. Сама співачка в одному з інтерв’ю говорила, що літає на Веніяміна двічі в тиждень і проводить з ним багато часу. Крім того, залишатися мамі і синові на зв’язку дозволяють сучасні гаджети.

#Президентпочуйнас