Минулої неділі відбулася довгоочікувана прем’єра шоу «Танці з зірками», яка запам’яталася глядачам запальним виступом переможниці попереднього сезону Ілони Гвоздьової та її партнера відомого телеведучого Володимира Остапчука.

Не дарма зірковий ведучий викладав у своєму мікроблозі світлину, на якій втомлено лежить у позі морської зірки. Його партнерка надто гарно пам’ятає смак тріумфу, щоб так просто поступитися першістю у новому сезоні проекту. Схоже, танцівниця налаштована не лише позбавити свого партнера декількох кілограмів, а й довести… до сказу! Про це вона розповіла у своєму першому щоденнику для «Танців з зірками»:

«Юрія Ткача я довела до премії Viva, Ігоря Ласточкіна — до перемоги, Володимира Остапчука доведу до сказу та перемоги».

Жартувала Ілона чи ні – дізнаємося згодом. Однак варто визнати, що хореографічне муштрування ведучого не минуло дарма. Виступ учасників визнали найкращим першим номером за всю історію проекту, а технічність рухів танцівника помітила навіть така сувора суддя, як Катерина Кухар!

Чи не запаморочиться Володимиру Остапчуку в голові від успіху та чи вдасться стати новим коміком-фаворитом проекту буде видно у наступних ефірах шоу “Танці з зірками”.