Стали відомі імена перших учасників «Танців з зірками».

Скоро стартує популярний проект «Танці з зірками», в якому непрофесіонали змагаються на паркеті за почесну перемогу.
І ось стали відомі імена перших зіркових учасників. Це ведучий каналу «1 + 1» і шоумен Володимир Остапчук, актриса «Дизель Шоу» Вікторія Булітко і актор Михайло Кукуюк, добре відомий глядачам по комедії «Свінгери».

Перші учасники встигли передати танцювальну естафету далі -телеведучій Надії Матвєєвій і народній улюблениці, зірці «Сніданку з 1 + 1» Людмилі Барбір, а також закликали прийняти естафету Потапа. Хто з них вийде на паркет в шоу, вирішить дискобол.

Нагадаємо, что суддями проекту стануть добре знайомі глядачам хореограф Влад Яма та балерина Катерина Кухар. А також не обійшлось і без сюрпрізів – нещодавно команда «Танців з зірками» розсекретила ім'я нового судді. Так, співак MONATIK передав естафету відомому британському хореографу Франсіско Гомесу. Ми полюбили MONATIKа за його добродушність, тож цікаво, яким буде Франсіско.


«Я дуже щасливий повернутися в Україну. Для мене це як другий дім, а українські телеглядачі – моя улюблена публіка. Тому я радий, що беру участь у такому чудовому проекті і з захопленням чекаю, коли почнуться прямі ефіри. Як завжди, від мене тільки щирі враження! », – поділився Франсиско Гомес і пообіцяв дивувати новими образами на ефірах.