З’ясувалися деталі щодо смерті відомої 25-річної поп-співачки

Зірку K-pop і актрису Соллі знайшли мертвою у південнокорейському місті Соннамі в її будинку 14 жовтня. Справжнє ім’я знаменитості – Чхве Чхін Рі, повідомляє The Guardian.

Співачку знайшов її менеджер, який поїхав в до неї додому після марних спроб зв’язатися по телефону.

У поліції зазначили, що Соллі страждала на затяжну депресію, але правоохоронці не уточнили, чи було це самогубство, повідомляє Japantimes.

Соллі була учасницею популярного південнокорейського дівочої поп-групи f (x), який домігся внутрішнього і певного міжнародного успіху. У липні 2014 вона припинила участь в групі, за те, що страждала від “стресового болю”, пов’язаної з поширенням чуток про її особисте життя. У серпні 2015 року Соллі покинула групу назавжди.

Після чого зірка зосередилася на своїй акторській кар’єрі, а цього літа випустила свій дебютний сольний сингл “Гоблін”.

“Вони були однією з жіночих груп, які не вписувалися в загальні рамки, вони займалися своєю справою. Їхня музика була більш жорсткою. Вона була інноваційною та складною і допомогла закріпити цілий піджанр в кей-поп – girl crush”, – розповіла журналістка.

За її словами, коли Чхве Чжин Рі залишила групу, то вплив, який вона мала на неї, став очевидним: “Я захоплювалася її духом, попри той постійний негатив, який вона отримувала від менш вдумливих людей”.

Колишня напарниця Соллі з гурту Ембер Лю розповіла, що шокована її смертю. Вона написала, що на деякий час вирішила зупинити свою публічну діяльність.