У неділю, 24 листопада, відбувся суперффінал улюбленого шоу українців “Танців з зірками”. Три пари суперфіналістів – Ксенія Мішина і Женя Кот, Анна Різатдінова та Олександр Прохоров, Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар виступили у заключному ефірі.

Курйоз трапився під час прямого ефіру фіналу шоу “Танці з зірками” – телеканал “1+1” перервав трансляцію виступу фіналістки Вікторії Булітко.

Як відомо, Булітко представляє конкуруючий для “1+1” канал ICTV. Її виступ з хореографом Дмитром Дікусаром на кілька хвилин перервали оголошенням такого змісту:

“Увага! Це повідомлення саме для тебе! Уже на початку 2020 року супутниковий сигнал цього та інших українських телеканалів буде закодовано! Щоб мати змогу дивитись їх надалі, негайно звернись до офіційного телевізійного оператора!”.

Варто зазначити, що таке повідомлення бачили глядачі, що дивилися випуск шоу через супутникове телебачення.

Глядачі могли лише чути музику, під яку виступали учасники, але не бачили самого танцю.

Разом з тим, виступ їхніх конкурентів (спортсменки і громадянської дружини одіозного олігарха Олександра Онищенка Ганни Різатдінової та актриси Ксенії Мішіної) такою рекламою не переривався, що ставить учасників у нерівні умови.

У результаті судді проекту оцінили фіналістів так:

Анна Різатдінова та Олександр Прохоров у сумі отримали 118 балів,

Ксенія Мішина та Женя Кот – 113,

Вікторія Буліткота Дмитро Дікусар – 95 балів.

Вирішальним все ж стало голосування телеглядачів. Вони підтримали Ксенію Мішину та Женю Кота.