Останнім часом відома співачка Віра Брежнєва почала досить активно вести свою сторінку в соціальній мережі Інстаграм.

Днями екс-солістка групи “Віа Гра” опублікувала фото, від якого їй добряче дісталося від фанатів. Читачі не можуть зрозуміти, чому Брежнєва почала так часто оголювати своє тіло. Одні звернулися до чоловіка Віри з проханням щось з цим зробити, а інші вирішили разом скластися і купити співачці спідницю.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Вроде бы лето, время купальников , но приходится утепляться 🖤

Публикация от Vera Brezhneva (@ververa)

“Роздягнися вже повністю, так тобі цього хочеться, так ти вправляєшся, щоб максимально оголитися. Ну просто неприємно дивитися на це”, “Досить перекручуватися”, “Давайте Вірі на спідницю скинемся, набридли їх голі зади та білизна …”, ” знімай вже все “, “Сором якаий!”, “Куди чоловік дивиться?”, “Поза нижче і нижче”, – написали користувачі в коментарях.

Тільки віддані шанувальники зуміли оцінити фотографію гідно. Вони захоплюються її фігурою: плоском живото і стрункими довгими ніжками. І вважають, що в її віці, а саме 37 років, вона виглядає надиво прекрасно.

Як заявила сама Віра Брежнєва, любити себе такою яка вона є навчив її чоловік Костянтин Меладзе:

“Йому подобається, коли ми наодинці і я без одягу, і його зовсім не хвилює, чи є у мене кубики пресу. А недавно він надіслав одне моє фото з підписом: “Це фото треба послати в космос. Щоб інопланетяни відразу полюбили людей …”, – розповіла співачка.