Співак Дзідзьо (справжнє ім’я – Михайло Хома) ретельно приховує своє особисте життя від громадськості та журналістів. Відтак не всі українці знають, що він щасливо одружений із львівською співачкою Ярославою Притулою.

Як відомо, Дзідзьо – один з небагатьох представників вітчизняного шоу-бізнесу, які не афішують своє особисте життя. Тому співак вкрай рідко береться відповідати на питання журналістів щодо його дружини Ярослави. Напередодні прем’єри проекту “Танці з зірками 2019” він вирішив зробити виняток та пояснити ТСН, як він допомагає дружині в акторській кар’єрі та чому не запрошує її до власних фільмів.

Дзідзьо переконаний, що його талановита кохана може сама досягнути чималого успіху. Тому співак допомагає їй порадою або ж фінансово, однак популяризувати проекти дружини не береться.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Смішні такі 🙈💍😁🎊🎊🎊 #2в1 #ДеньнародженняДзідзьо #річницявесілля #dzidziobirthday #annywersary #dzidzio #дзідзьо

Публикация от СЛАВІЯ (@slavia_official)

“Я не вірю в те, що можна за допомогою когось добитися чогось. Колись я думав, що мені має хтось допомагати і щось робити за мене, однак це неправильно. Правильно є те, коли ти сам починаєш активно займатися собою, от тоді активізується твоє бажання і ти знаєш, що маєш робити. Я можу допомогти Ярославі порадою, фінансово, але щось зробити я не можу. Я завжди підтримаю її, зокрема, по науці, але щодо діяльності – ні”, – пояснив Дзідзьо.

Окрім цього, артист розповів, чим наразі займається Ярослава Притула. Співачка завершила навчання в популярній акторській школі та пише пісні для вітчизняних зірок.

“Наразі вона пише пісні та закінчила акторську школу FILM.уа”, – додав Дзідзьо.