Українська співачка TAYANNA, яка нещодавно розкрила подробиці своїх стосунків з новим хлопцем Ані Лорак, розповіла про отримані травмb під час репетицій розважального шоу “Танців з зірками”.

Про це зірка зізналася за лаштунками святкового концерту “Музична платформа”, який телеканал “Україна” покаже 24 серпня о 22:30.

Тепер виступ TAYANNA на танцювальному шоу під загрозою.

“Кілька днів тому я отримала травму. Оскільки часу поїхати в лікарню зробити рентген ще не було, попередньо лікар сказав, що схоже на вивих ребра. Заборонив мені активно рухатися, але професія вимагає іншого”, – зізнається TAYANNA за лаштунками святкового концерту “Музична платформа “.

Незважаючи на сильний біль, співачка все ж виконала свої хіти: “Мурашки” і “Як плакала вона” на святковому концерті, при цьому виглядала чудово, а ще й на височенних підборах! Артистка коментує: “Це витримка!”

Також серйозну травму отримала ще одна учасниця проекту – українська актриса Вікторія Булітко.
Про те, що трапилося учасниця проекту “Танці з зірками” розповіла шанувальникам на своїй сторінці в Instagarm і поділилася знімком пошкодженої ноги. Відзначимо, що знаменитість отримала травму правої ноги, яка є в танцях робочою.