Переможниця третього сезону шоу Холостяк Анюта Козир була ошелешена рішеннями холостяка. Андрій Іскорнев вибрав в фіналі шоу її, попри те, що друга дівчина, що вийшла в фінал,  була нібито вагітна від нього.

Але в підсумку Анюта все одно пролетіла – з “вагітної” Яною Станішевської Іскорнев спілкуватися не став, а став зустрічатися з Іриною Скорикова, яка вийшла в фінал, але залишилася без кільця.

Правда, з Ірою холостяк теж розлучився. Напевно, такі несподівані рішення і допомогли Анні зробити якісний стрибок – у дівчини почалася творча кар’єра. Тепер вона стала відомою вокалісткою.

Нещодавно дівчина опублікувала нове фото зі своїм чоловіком. Анна Козир вийшла заміж! І немає, обранцем дівчини став зовсім не Холостяк, який подарував на проекті заповітне кільце, пластичний хірург Андрій Іскорнев. У своєму Facebook Анна опублікувала спільну фото з новоспеченим чоловіком. Судячи з усього, весілля відбулося в ОАЕ.

“Напросилася я, звичайно, на ваші привітання, але поділитися своїм новим статусом з вами – момент відкритості. Дякую вам від серця за все привітання, побажання, посмішку і тепло, з якими я перечитувала всі! Надсилаємо всім величезні промені любові!”, – підписала фото Анна.