Поки що дружина телеведучого Володимира Остапчука вирішила видати його слабкість. Олена Войченко розповіла журналістам, від чого Володимир непритомніє.

Олена Войченко зараз проходить через шлюборозлучний процес з чоловіком Володимиром Остапчуком. Нещодавно вона заявила, що поки ще чоловік загрожує їй та маніпулює. Мати двох дітей боїться залишитися з ним один на один і відкрито розповідає про це в своєму блозі, розкриваючи свою правду про розлучення.

Олена Войченко вирішила розповісти ще один секрет Остапчука. Жінка видала, що при вигляді крові відомий телеведучий непритомніє. Коли вона народжувала першу доньку Емілію, зоряний батько був присутній на пологах. Коли він побачив кров, то без свідомості впав на підлогу. Медикам довелося виносити телеведучого з пологового залу.

Через року Олена і Володимир дізналися, що чекають ще одну дитину. Телеведучий також був присутній на пологах, але в якийсь момент вийшов на свіже повітря, продихати і повернувся назад.

“До народження Евана він краще підготувався”, – розповідає журналістам Войченко.

В кінці січня Олена порушила мовчання і висловилася про справжні причини розлучення з чоловіком Остапчуком. За її словами, телеведучий регулярно зраджував їй, а коли у нього з’явилася постійна фаворитка, вона попросила чоловіка назавжди піти з дому.