Репер Juice Wrld помер в 21 після перенесеного нападу.

Відомий американський репер Juice Wrld (справжнє ім’я Джаред Хіггінс) помер у віці 21 року через напад. Як повідомляється, причина нападу невідома. За даними TMZ, джерела в поліції повідомили, що репер переніс напад під час очікування свого рейсу в аеропорту. Juice Wrld почав спливати кров’ю з рота, коли прибули медики.

Як відомо, американський репер, який гастролював з Нікі Мінаж на початку цього року, переніс напад в чиказькому аеропорту Midway вранці в неділю незабаром після прибуття в аеропорт з Каліфорнії.

Як заявили свідки і співробітники правоохоронних органів, які намагалися надати музиканту допомогу, під час нападу у репера почалася кровотеча через рот. Після прибуття медиків Juice Wrld був все ще у свідомості. Коли його доставили в лікарню, співробітники госпіталю констатували його смерть.

Пізніше в Telegram-каналі Mash додали, що Juice Wrld помер від серцевого нападу. 21-річний виконавець прославився треками “Lucid Dreams”, “Legends” і парочкою інших.

Джаред Хіггінс народився 2 грудня 1998 року в місті Чикаго, штат Іллінойс. Пізніше переїхав до села Хомвуд і навчався в місцевій середній школі. Вже зі шкільних років Джаред був затятим наркоманом. Через проблеми зі здоров’ям він був змушений піти зі школи на останньому році навчання і перейшов на медикаментозну марихуану.

Він навчився грати на фортепіано, надихаючись своєю матір’ю, яка пізніше почала оплачувати йому уроки, потім навчився на гітарі і барабанах. Хіггінс почав серйозно ставитися до репу на своєму другому курсі навчання в старшій школі.

У 2019 він став переможцем на Billboard Music Awards в категорії “кращий новий артист”.