Український боксер В’ячеслав Узелков, відповідаючи на запитання підписників, зізнався, що після розлучення з дружиною Мариною Боржемською хотів би спілкуватися зі своїми дітьми.

Український боксер В’ячеслав Узелков оприлюднив в Instagram архівний знімок, на якому він зображений зі своїм сином Робертом.

“На фото Роберту п’ять місяців. Як зараз пам’ятаю, після зйомок всі дівчата хотіли собі такого малюка, який відпрацював три години без істерик”, – підписав публікацію спортсмен.

“Щось давно немає нових знімків з дітьми”, – зауважили фоловери.

“Це залежить тільки від їх мами”, – відповів Узелков.

Узелков та Боржемська розлучилися в 2018 році – після 20 років шлюбу дружина боксера подала на розлучення. У пари є двоє дітей – син Роберт і дочка Олівія.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Найперша фотосесія для журналу з нашим Робертом. На фото Роберту 5 місяців. Як зараз пам’ятаю, після зйомок усі дівчата хотіли собі такого малюка, який відпрацював 3 години і не робив істерик. А як Ваші діти, люблять, чи любили фоткатись?? Моя мама згадувала, що постійно, коли хотіли фото без посмішок, я весь час реготів. Потім батьки мене посварять і все, я плачу і більше сміятись не хочу))) #семья #узелков #спортсмен #спорт #зваженітащасливі #тренер #uzelkoff_official #uzelkov_official #uzelkov #фото

Публикация от Вячеслав Узелков (@uzelkoff_official)

У квітні 2020 року Боржемська заявила, що висловлювання екс-чоловіка в її адресу віддаляють від нього їх дітей.

16 квітня Узелков на своїй сторінці в Instagram, відповідаючи на коментарі підписників, заявив, що екс-дружина перешкоджала його спілкуванню зі своєю матір’ю.

Дебют Узелкова на професійному рингу відбувся 16 років тому. Останній бій в кар’єрі боксера пройшов в 2014 році. Всього спортсмен провів 34 бої, здобувши перемогу в 30 з них.