Олена Кравець відома і успішна гумористка. Кравець це не лише учасниця "Кварталу 95", а також засновниця "Жіночого кварталу", тренер "Ліги сміху" і актриса художніх фільмів.

Не забуває Олена і про свою родину. Кравець уже давно щаслива у шлюбі і виховує трьох дітей. І якщо двійнята Катя і Ваня завжди поряд з мамою, під її пильним наглядом, то старша дочка Марія уже помаленьку віддаляється від домашнього гнізда.

Так нещодавно 16-річна донька Кравець відправилась на відпочинок до Європи. Дівчина відвідала Відень і поділилась яскравими фото з відпочинку у своєму блозі.

Дівчина опублікувала кілька фото, позуючи на тлі великого фонтану і скульптурної композиції на території Собору Святого Стефана.

На стильній доньці Олени Кравець — червона дута куртка, укорочені джинси і білий довгий реглан. Образ доповнюють кросівки і забавні шкарпетки з зображенням панди.

"Відень надихає", — лаконічно підписала нові знімки дівчина.

Шанувальники у коментарях відзначили неймовірну схожість Маші з Оленою. Просто один в один тільки з різницею у майже 20 років. Маша неймовірна красуня, яка уже зводить з розуму чоловіків.

""Це пипец, дивлюся фотографії і кожен раз дивуюся.. Вас клонували з мамою?, Красуня, Ювелірно, нічого не скажеш".