Український естрадний співак Павло Зібров виправдав наявність російськомовних пісень в зоряному попурі на День Незалежності, 24 серпня, навколо якого виник гучний скандал в мережі.

Про це йшла мова в ефірі каналу “Апостроф TV”.

Павло Зібров у черговий раз висловився про скандал з російськомовними піснями в День Незалежності. Артист не бачить нічого поганого у використанні на головному святі України мови агресора.

За його словами, сьогодні “балом правлять” такі російськомовні хіти, як “Шльопанці” Олі Полякової та “Ніно” Олега Винника. Саме вони, за словами музиканта, “формують музичний смак у українців”. Свою думку артист висловив в ефірі Апостроф ТВ.

І хоча вибором пісень і підбором артистів Зібров не займався, нічого поганого він в такому касти не бачить. Адже саме ці хіти мають найбільший попит серед українців. А свій спів російською (артист виконав “Все буде добре” Вєрки Сердючки і “Ніно” Олега Винника) він виправдав тим, що йому дали вже готові фонограми.

“Це виконавці, які в ціні, яких знає народ, вони розкручені. Мені багато хто говорить, чому я співав російською? Мені запропонували вже готові фонограми. Єдина умова було, щоб були пісні українських авторів і щоб це були суперпопулярні пісні, які на слуху “, – висловив свою думку співак.

У той же час він додав, що саме такі треки формують музичний смак у українців. Також він уточнив, що музика не впливає на патріотизм людей.

“Безумовно, багато хто запитував, чому не було патріотичних пісень. А співати про любов, про рідну землю – це ж теж патріотизм. Не треба бити себе в груди, щоб бути патріотом. Хотілося дати людям світла і радості. Але пісні, які виконали, зараз правлять балом. і MONATIK, і Потап, і Могилевська. Вони формують зараз смаки України “, – підсумував артист.