Молода дружина Віктора Павліка Катерина Реп’яхова розмістила романтичне фото з чоловіком, під яким написала, що дуже хоче зробити його щасливим, а її заповітною мрією є подарувати Павліку на ювілей дорогий автомобіль.

На сторінці в Instagram Катерина розмістила романтичне фото з чоловіком, під яким написала, що дуже хоче зробити його щасливим, а її заповітною мрією є подарувати Павліку на 60-річчя Range Rover.

“Одне життя на двох. Всі радощі на двох. І горе на двох. Хто б, що не говорив. Тільки ми удвох знаємо, про що мовчимо і про що мріємо. Знаєте, яка моя мрія? Подарувати чоловікові на 60 років Range Rover. Я так хочу зробити його щасливим.. Я просто дуже сильно кохаю його. Не ідеального, вередливого, але такого мого”, – написала Реп’яхова

Окрім того дівчина впевнена, що у їхньому житті все сталося вчасно:

“А ще, все стається вчасно. Я зустріла свого чоловіка, коли мені був 21. І раніше не треба було, і пізніше в жодному разі. Я просто кохаю і дихаю тобою, чоловіку”, – зізналася Катерина

Нагадаємо, що 54-річний виконавець та його концертна директорка вперше відкрито заговорили про роман у червні 2019-го року, хоч дівчина і зазначала, що ніколи цього не приховувала. Згодом Павлік розповів, що розійшовся з дружиною Ларисою, з якою був одружений 25 років, і почав жити з дівчиною.

Церемонія одруження у РАЦСі відбулась 29 травня, а весілля було заплановане на 10 травня. Втім, його довелось перенести через карантин на середину серпня. Однак у сім’ї Віктора Павліка трапилося горе – помер його син Павло, тому пара знову перенесла весілля.