Ольга Сумська зізналася, що втратила ролі через відмову від близького спілкування з режисером.

В ексклюзивному інтерв’ю актриса Ольга Сумська відверто розповіла, як її зовнішність стала перешкодою кар’єрі.

Актриса Ольга Сумська прокоментувала ситуацію з Харві Вайнштейн і розповіла про свій власний досвід.

“Жінка, власне, сама вибирає: бути з цією людиною чи ні і чи потрібен їй цей крок. Тому що комусь це вдалося – хтось використовував такі тандеми і знайомства на користь своєї професії”, – коментує Ольга Сумська.

Ольга Сумська знає, про що говорить! Адже і сама втратила не одну роль через свої принципи.

“Був один режисер, який просто натякав і пропонував, скажімо, піти з ним на каву кудись, запрошував до себе додому. Я відмовила, і після цього він просто мене прибрав з картини, – зізнається Ольга Сумська. – Я була затверджена, а потім мене поставили перед фактом, що взяли іншу актрису”.

Але насправді актрису не просто прибрали з картини, режисер пішов в наступ і поширив про Ольгу неправдиві образливі чутки.

“Жахливо, жахливо! Пам’ятаю, він почав брехати, розповідати своїм колегам режисерам і директору студії, що актрису Сумську не треба запрошувати, адже вона така-сяка. Дезінформувати всіх з приводу моїх акторських здібностей, а це найболючіше, що може бути для актора “, – поділилася Ольга Сумська.

Ольга каже – вже й не пам’ятає, який це був проект, і як звали режисера – з ним вона більше так і не бачилася. І менш популярною через те випадку не стала.