Олена Шоптенко вкрай рідко ділиться світлинами зі своїми рідними – чоловіком Олексієм і сином, названим на честь батька.

Але іноді зіркова хореограф все ж тішить підписників ніжними сімейними фотографіями, і саме такий випадок був вчора, коли Олена опублікувала нове фото з чоловіком. Під фотографією Шоптенко розповіла невелику історію знайомства з коханим, а також поділилася його успіхами:

"Ми з чоловіком познайомилися в бібліотеці. Це дуже мила і зворушлива історія, але зараз не про це. Хіба що уточню, що ця бібліотека належала моєму чоловікові, і це єдина безкоштовна приватна бібліотека в країні і один з найулюбленіших і гучних його проектів. Але сьогодні @kzmr_mlvch оголосив про закриття бібліотеки. на жаль, на 10-річчя нашого з ним знайомства ми не зможемо туди прийти і сісти за «той самий стіл». Мені має бути шкода, адже для мене це дуже особисте. Але мені не шкода, а радісно, ​​бо чоловік закриває цей проект, щоб відкрити в липні нову бібліотеку. Ще кращу і ще більшу. Я пишаюся тобою, чоловік! Пишаюся, що ти створюєш проекти «для людей» і ніколи не здаєшся! Люблю тебе! І знаю, що будь-який кінець – це початок чогось нового", – зворушливо підписала Олена світлину з чоловіком.