Шанувальники вже кілька місяців обговорюють можливе розлучення Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе. Зірки ці чутки ніяк не коментують. Костянтину також регулярно приписують роман зі співачкою Ерікою Герцег.

У той же час співачка володіє достатньою жіночої проникливістю і кмітливістю, щоб провчити «зрадника» Костю. До такого висновку прийшли журналісти видання VladTime.

На їхню думку, Віра Брежнєва подружилася з Ерікою Герцег – про це можна судити з активності яскравої білявки в мікроблозі Віри.

«Солістка поп-колективу спочатку приймала залицяння чоловіка Брежнєвої, але почуття справедливості і усвідомлення того, що вона причетна до розвалу сім’ї, могло зупинити Еріку. Коханка Меладзе налагодила контакт з Вірою і, здається, як на сповіді, розповіла знаменитості про продюсера, який на неї “запав”. Поп-діви, ймовірно, зрозуміли, що ділити їм по суті і нічого – Костянтин своїми “загулами” вже знищив спроби Брежнєвої зберегти шлюб, а Герцег, мабуть, не захотіла йти по головах і будувати щастя на нещасті Віри », – пише автор статті .