Українська актриса Дарина Петрожицька кілька тижнів боролася з коронавірусів. 14 вересня вона оголосила, що здорова: тест на COVID-19 був негативним.

 

Про це Дарина Петрожіцкая розповіла на інстаграм-сторінці, додавши яскраве літнє фото.

Після декількох тижнів лікування зірка серіалу “папік” здала повторний тест на коронавірус і оголосила, що одужала. Тому в наступному ефірі “Танців з зірками” вона вперше вийде на паркет.

«Я не вірила в # covid-19, але весь весняний карантин строго просиділа вдома (крім ефіру в Голос Країни). А він є … Дуже схожий на важкий грип, але ще важче … у мене було так, але у всіх він проходить по-різному. #Бережіть себе!!! Це важливо!” – поділилася Дарина своїми емоціями в пості. Захворіла Петрожіцкая ще перед першим прямим ефіром.

Хорошими новинами поділився і партнер Дар’ї з танців, хореограф Ігор Гелуненко. «Двотижневий карантин – Done. Тест – негативний. Пора випливати на поверхню. # Берегітесебя », – написав він у своєму Instagram.

Нагадаємо, що раніше актриса писала в своєму Інстаграм про симптомах, які у неї було і про самопочуття в цілому.

Учасниця нового сезону Танців із зірками, яка так і не змогла вийти на паркет через хворобу, повідомила в Instagram, що відчуває себе краще. Вона також розповіла про симптоми хвороби.

«Хочу висловити величезну подяку за Ваші слова підтримай та побажання здоров’я. # Covid19 все-таки існує і приходить несподівано. Спочатку це висока температура і викручування всього тіла, потім тіло виламується так, що ти не можеш встати, потім різко починається кашель, сохне все в роті і в носі і абсолютно пропадають запахи. Виявляється цей світ без запахів дуже нудний, а їжа схожа на пластилін .і все це супроводжується слабкістю. Дивно коли цілими днями лежиш, а при цьому відчуваєш себе втомленою. Всесвіт дала мені це для того щоб я відпочила мабуть)) Але зупинила весь ритм – зйомки # папік2 і Танців. Зараз мені набагато краще, але дихати важкувато і чекаю запахів)) Ось як зроблю повторний тест і як повернуся! Ще раз спасибі ВАМ за підтримку », – написала актриса.

Протягом 2 тижнів Дарина Петрожицька перебувала на самоізоляції будинку. Її партнер по “Танцях” також виявив COVID-19. Вже в 2 прямому ефірі пара станцювала дистанційно, виконавши постановку перед камерою на парковці. А вже 20 вересня Дарина Петрожіцкая і Ігор Гелуненко вперше вийдуть на паркет.