Ведучий «Російського лото» Михайло Борисов пішов з життя у віці 71 року, напередодні його госпіталізували в одну зі столичних лікарень, повідомила прес-служба театрального інституту імені Бориса Щукіна.

Як повідомляє РЕН ТВ, причиною смерті Борисова став COVID-19, ускладнений діабетом і гіпертензію.

«Вчора нас спіткала важка втрата – пішов з життя Михайло Борисович Борисов. У це неможливо повірити … Завжди енергійний, повний життя, трохи іронічний – Михайло Борисович здавався втіленням стабільності і спокійної впевненості в завтрашньому дні », – йдеться в повідомленні на сайті інституту.

«Він багато працював – в театрі, в кіно, на телебаченні. Робив все з неповторним почуттям власної гідності. Умів віртуозно жартувати. Його життя було підпорядковане робочим графіком, а він існував в цьому вільно. У нашому інституті він завідував кафедрою режисури, ставив дипломні вистави, які незмінно користувалися глядацьким успіхом. Його любили студенти. Без нього важко уявити собі Щукінську школу. Він був щукінцем. Він був вахтанговцем. Михайло Борисов був справжнім артистом і пішов як артист – прямо зі знімального майданчика. Ми сумуємо … », – сказано в повідомленні.

Напередодні повідомлялося, що Борисову стало погано під час зйомок програми «У нас виграють».

Як повідомляють ЗМІ, у Борисова діагностували запалення легенів. 19 вересня ведучий відчув себе погано на знімальному майданчику під час запису передачі. Пізніше артиста забрали в лікарню і підключили до апарату ШВЛ, його ввели в стан медикаментозної коми. Однак при транспортуванні в іншу клініку телеведучий помер.