Співачка відмовилася від ювілейного концерту в Києві.

Таїсія Повалій остаточно відмовилася проводити свій ювілейний концерт у Києві, який був запланований ще влітку на 10 грудня. Про це співачка написала у себе в Instagram. Крім цього, артистка бере паузу на невизначений термін – поки ситуація в країні не буде більш сприятливою для виступів.

Як розповів “Вістям” Ігор Ліхута, справа не в політичній ситуації:

“Нинішня влада не проти нашого виступу, але я зустрівся з новим директором палацу” Україна “Сергієм Перманом і ми тверезо оцінили ситуацію. Немає сенсу наражати на небезпеку людей, які прийдуть на концерт , артистку, та й сам будинок. Все-таки співачці під час концерту має бути комфортно на сцені, а якщо в залі хтось встане і почне щось кричати або щось робити, це зіпсує настрій всім “. При цьому, за словами Ліхути, ніяких загроз з боку радикалів на їхню адресу не надходило, лише неприємні висловлювання на соціальних мережах.

Давати ювілейний концерт в будь-якій іншій країні співачка не має наміру. 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Дорогие мои! Скажу честно, безумно хотелось чуда! Это ведь так важно для меня!!! ⠀ Родные мои! Артиста определяет слушатель и зритель. Я вижу, чувствую, ощущаю вашу мощнейшую поддержку! Я хочу сказать вам СПАСИБО! За то, что не равнодушны, что всегда рядом и благодаря этому я иду дальше и только вперёд! ⠀ Я ощущаю каждый день вашу любовь, теплоту и заботу! Именно это вселило в меня веру и ежедневно придаёт сил! ⠀ Юбилейный концерт в этом году не состоится. Это, с одной стороны, меня расстраивает, а с другой — я понимаю, что нужно ещё время, а это значит, что мне снова придётся не стареть!😋😂 ⠀ Я для вас готовлю много всего интересного и в ближайшее время об этом обязательно расскажу❤️ ⠀ До встречи немножечко позже!😘 ⠀ PS: И мой подарок вам, мои дорогие — премьера песни!!! Музыка и стихи — @alekseymalakhov ⠀ Ссылка в шапке профиля) ☝️ #таисияповалий #1000лет #алексеймалахов

Публикация от Таисия Повалий (@tpovaliyofficial)

“Ідея полягала в тому, щоб провести його у себе на батьківщині. Тим більше, що це повинно було бути шоу, а не просто виступ. – каже Ліхута. – Спеціально для нього у нас вже були замовлені сукні і стрази Сваровскі, а також екрани для шоу. Однак ми не в збитку – використаємо всі ці напрацювання для інших концертів в інших країнах “.

Невеликий парадокс ситуації полягає ще й в тому, що на корпоративи Таїсію продовжують запрошувати в Україні і досить часто. Що ж стосується подальших відкритих виступів, які може відвідати будь-яка людина за квитками, то вони плануються тільки в інших країнах.