Олена Кравець, зірка "95-го Кварталу" опублікувала на своїй сторінці в Instagram рідкісне відео. Артистка похвалилася в мережі досягненнями своєї старшої дочки. Кравець опублікувала ролик, в якому 15-річна Маша танцює.
 
"Школа-студія "Тодес". Місце сили моєї дочки, де вона за 10 років непомітно виросла, навчилася танцювати і тепер шле мені ось такі відео, які я переглядаю по 100 разів", – підписала публікацію в Instagram Олена Кравец.


За словами актриси Кравець, Маша, якій в лютому виповниться 16 років, вже 10 років професійно займається танцями, бере участь у всеукраїнських та зарубіжних конкурсах. Також вона демонструє модний одяг.

Під фото Маші в соцмережі відзначають, що зовні вона дуже схожа на свою зоряну маму.

Варто нагадати, що Олена Кравець з чоловіком Сергієм також виховують молодших дітей – двійнят Ваню і Катю. Олена дуже ніжно відноситься до своїх "хвостиків", так ніжно вона називає двійнят, і увесь вільний час зіркова матуся проводить у колі сім'ї.

 
 
 

 
 
 
 
 

 
 

 
 
 

Школа-студия «Тодес» @todes_kyiv. Место силы моей дочери @ma_kravets, где она за 10 лет незаметно выросла, научилась танцевать и теперь шлёт мне вот такие видео, которые я пересматриваю по 100 раз..))) @papa_andris, спасибо тебе и всему вашему коллективу за эти минуты, потому что моя душа искрится и танцует! ❤️✌️ P. S. И то, как ты улыбаешься на втором видео, снимая их…))) так улыбается только Папа..)))

Публикация от Elena Kravets (@lennykravets)