17 жовтня стало відомо, що в місті Уетрінг померла британська актриса Лія Брекнелл. Три роки точилася вперта боротьба актриси з раком легенів, але, на жаль, хвороба перемогла. Улюблениця мільйонів покинула цей світ у віці 55 років.

Лія Брекнелл була першою в Британії актрисою, яка погодилася зіграти в мильній опері героїню нетрадиційної сексуальної оріентаціі. Завдяки серіалу «Ферма Еммердейл» актриса отримала широку популярність в Великобританії, вона грала в ньому роль Зої Тейт цілих 16 років. Також артистка знімалася в шоу «Лондонський госпіталь», «Суддя Джон Дід», «Лікарі» і «Наслідки».

Лія Брекнелл стала номінанткою на британську Національну телевізійну премію в категорії «Найпопулярніша актриса» у 2002 році. Цей рік став піком в кар’єрі актриси.

Також Лія була танцівницею і ювеліром. Хвороба не пожаліла талановиту жінку. Рак легенів четвертої стадії не залишив Брекнелл шансів. Сумує вся Великобританія.

Коли шанувальники дізналися про хворобу Лії з її публічної заяви, вони зібрали всього за кілька днів 50 тисяч доларів. Така сума була необхідна для лікування в Німеччині.