Померла бабуся співачки ONUКА Валентина Степанівна Шльончик. Про це вчора сповістила сама Наталія Жижченко. Валентина була українською співачкою та відомою бандуристкою.

Вчора, 31 листопада, на особистій сторінці в інстаграмі, фронтвумен гурту ONUКА Наталія Жижченко повідомила про смерть її бабусі – Валентини Степанівни Шльончик.

Поки що невідомо деталі смерті Валентини Шльончик. Наталія опублікувала щемливі та зворушливі світлини з бабусею та лаконічно підписала кадри: “Я знаю, що ти вже зустріла дідуся”. Як відомо, дідусь Наталії Жижченко Олександр Шльончик помер 2008 року.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Я знаю, що ти вже зустріла дідуся. By @ivanguba

Допис, поширений ONUKA (@onukaofficial) 31 Жов 2020 р. о 4:49 PDT

Валентина Степанівна Шльончик – українська музикантка, співачка та відома бандуристка. Вона була учасницею популярного гурту в Чернігові “Тріо бандуристів”. Наталія Жижченко народилась в родині музикантів, від свого дідуся Олександра вона навчилась грати на скрипці, а її бабуся передала любов до бандури. Наталія раніше розповідала, що вона захоплюється цим інструментом, але не вміє на ньому грати. Тим не менш, бандура є одним з головних інструментів у гурті ONUКА.