Педан зізнався, що зраджував дружині до весілля.

Український телеведучий і влогер Олександр Педан зізнався, що зраджував своїй дружині Інні, проте до весілля. За словами шоумена, він не впевнений, що це можна назвати зрадою.

“Дивіться, я був молодий, і був період, коли ми зустрічалися з моєю дружиною. Ось в той період … Чи можна це назвати зрадою, я не знаю. Хочете – давайте називати”, – зізнається ведучий.

Після весілля, як стверджує Олександр, він був вірний своїй дружині. Крім того, шоумен згадав, як зробив пропозицію Інні. Варто відзначити, на той момент Педану був всього 21 рік.“Слухай, у мене розумна дружина. Вона такі стратегічні питання вирішує за мене. Я ходив, я ж не знав, що вони вже там всі мене женили, вся її сім’я. Я почав у неї жити. Пожив там півроку. Ми поїхали до дружини в село, на всякі свята. Ну і тут дід каже: “Так що, я вже рублю свиню?” я кажу: “Рубайте”. я не знав, що свиню рубають на весілля, хлопці, я не знав цих всіх прикольчиков”, – каже Олександр.

І незабаром майбутній телеведучий зважився зробити відповідальний крок.

“Я купив обручку, зробив вечерю у мами вдома, запросив дружину, на коліна, все красиво, все плакали, я теж”, – згадав Педан.