Педан зізнався, що зраджував дружині до весілля.

Український телеведучий і влогер Олександр Педан зізнався, що зраджував своїй дружині Інні, проте до весілля. За словами шоумена, він не впевнений, що це можна назвати зрадою.

“Дивіться, я був молодий, і був період, коли ми зустрічалися з моєю дружиною. Ось в той період … Чи можна це назвати зрадою, я не знаю. Хочете – давайте називати”, – зізнається ведучий.

Після весілля, як стверджує Олександр, він був вірний своїй дружині. Крім того, шоумен згадав, як зробив пропозицію Інні. Варто відзначити, на той момент Педану був всього 21 рік.

“Слухай, у мене розумна дружина. Вона такі стратегічні питання вирішує за мене. Я ходив, я ж не знав, що вони вже там всі мене женили, вся її сім’я. Я почав у неї жити. Пожив там півроку. Ми поїхали до дружини в село, на всякі свята. Ну і тут дід каже: “Так що, я вже рублю свиню?” я кажу: “Рубайте”. я не знав, що свиню рубають на весілля, хлопці, я не знав цих всіх прикольчиков”, – каже Олександр.

І незабаром майбутній телеведучий зважився зробити відповідальний крок.

“Я купив обручку, зробив вечерю у мами вдома, запросив дружину, на коліна, все красиво, все плакали, я теж”, – згадав Педан.