Українська співачка Alyosha (Олена Кучер), яка готується втретє стати мамою, зізналася, що у 13-річному віці її хотіли зґвалтувати.

Шокуючою історією артистка поділилася в програмі “Зірковий шлях”. Старший хлопець напав на майбутню співачку в під’їзді багатоповерхівки. Alyosha зізнається, що в той момент її врятувала відчайдушність.

“Подолала свій страх і почала дуже голосно кричати, і коли відкрилися двері на якомусь верхньому поверсі, і цей хлопець почув, він злякався і побіг вниз. Я побігла наверх, на найвижчий поверх, дзвонила в усі двері. І як тільки перші двері відкрилися, я сама забігла в квартиру і почала закривати всі замки, які там є”, – поділилася співачка.

Alyosha не уточнила, знайома це була людина або стороння, але зізналася, що в той момент дуже злякалася. “Це досить страшно, особливо для дівчини”, – зазначила зірка.

Нагадаємо, що Alyosha разом з чоловіком Тарасом Тополею готуються до народження третьої дитини. Поповнення в родині зіркове подружжя чекають вже через 3 місяці, а тим часом пара підбирає малюкові ім’я.