Знущання свекрухи, домашнє насильство і втрата дитини – такою відвертою ви побачите зірку скріптед-реаліті “Реальна містика” Олену Рєпіну вперше.

Олена завжди мріяла зустріти такого чоловіка, як її батько. Але, на жаль, особисте життя до цього часу не склалося. Заради театральної кар’єри знаменитість кинула хлопця, за якого могла б вийти заміж. Так їй порадила її мати. А через кілька років Рєпіна зустріла чоловіка, який подарував їй сина Івана.

“Якщо я когось і любила до поросячого вереску, то це саме батька свого сина. Ми були дуже гарною парою. Він був дуже високим, зграбним”, – згадує актриса.

Але, як виявилося, створювати сім’ю з Рєпіною чоловік не збирався: “Свого часу він вибрав не мене вагітну, а київську прописку. Я народжувала свою дитину без батька. Але це були радянські часи. І я, акторка, в пелені привезла дитину. Боже, як над мамою моєї глумилися і сусіди, і на роботі, вони мою маму ледве до петлі не довели “.

Врятував жінок від пересудів шлюб Олени з племінником актора Олексія Вертинського – Дмитром, який усиновив її дитину. Олена зізнається, вийшла заміж не з великої любові, а щоб у сина був батько. Але тоді вона не знала, що Дмитро буде піднімати руку на неї й дитину: “Один раз він мене схопив за волосся. Я йому сказала, що вб’ю. Ти ляжеш спати – я тебе вб’ю. Сина він кидався бити при мені. І я між ними кидалася. Там діставалося і мені, і синові … Я дізналася, що він бив маму мою. Вона ніколи не говорила, мама просто не хотіла бути причиною для розлучення”.

Але коли Івану виповнилося 19 років, Дмитро пішов з сім’ї до 18-річної дівчини. Після цього Олена закохалася в одруженого чоловіка, а розставання з ним пережила дуже важко. Побудувати щасливу сім’ю актриса намагалася зі своїм другом, якого звали так само, як і колишнього чоловіка – Дмитро. Він був на 20 років молодше актриси. У 48 років Рєпіна зважилася на другу дитину, якій не судилося народитися – на 5-му місяці вагітності у актриси трапився викидень.

“Ми були дуже щасливі, коли ми думали, що у нас буде дитина. Ми ім’я хлопчикові придумали. У нас був би Ярема Дмитрович. Є сім’ї, яких горе об’єднує. Наше горе нас роз’єднало. Ми залишилися близькими людьми в душі, в серці. Це було дуже важко. І мені, і йому. Він молодий, я йому сказала – йди гуляй, тому що я тобі вже нікого не народжу, а тобі потрібна повноцінна сім’я”, – ділиться Олена.

Після того, що сталося у Олени почалася депресія: “У мене було 80 кг ваги. Товста, ось такі щоки, ось такий живіт, груди 5 розміру. І мене почали запрошувати працювати і по-тихенько мізки встали на місце”. Через 6 років після втрати сина 54-річна актриса зважилася вдруге стати мамою. Сурогатна мати народила актрисі дочку.