Актриса серіалу “Свати” Людмила Артем’єва, яка зіграла роль Ольги Миколаївни, після завершення зйомок залишилася один на один зі своїми проблемами.

За величезну популярність, яка обрушилася на неї за час виходу “Сватів”, зірка поплатилася особистим щастям. Актриса розлучилася після 15 років шлюбу, але найстрашніше не це. Після зйомок п’ятого сезону “фатального” серіалу жінка втратила довгоочікувану дитину.

Завагітнівши, 49-річна Артем’єва здивувала продюсерів, заявивши, що йде в декрет. Виявилося, що актриса закохалася і дуже щаслива. Але щастя тривало недовго. Людмила Артем’єва допрацювала до пристойного терміну, попрощалася з командою, пообіцявши в декреті довго не затримуватися, і пішла у відпустку по догляду за малюком. Зірка чекала на хлопчика. Але через пару місяців у актриси констатували викидень.

Версії з приводу прокляття серіалу “Свати” існують вже давно. Адже як пояснити той факт, що за час зйомок серіалу загинуло вже п’ять акторів. За однією із версій, “прокляття” могли навести через заздрість на величезний успіх серіалу.

Негаразди спіткали й інших героїв. Так, актриса Тетяна Кравченко (героїня Валентина Будько) ділилася, що перебуває у глибокій депресії, а у Федора Добронравова (Іван Будько) підозрювали серйозну хворобу. Крім того, багато акторів почали масово відмовлятися від зйомок в останньому сезоні серіалу. Через це його вихід постійно переноситься.

Самотність Людмили Артем’євої турбує її фанатів. В її офіційному акаунті в соцмережах все частіше з’являються дивні пости, пов’язані з сенсом життя і призначенням.